Hirdetések
Feliratkozás hírlevél
Szavazás
Szavazás
©
Figyelem: Az oldalon közölt minden írásos és képi anyag a Horsetrader.hu tulajdonát képezi, azok felhasználása, utánközlése csak a Horsetrader.hu írásos engedélyével lehetséges!
LOVAS VILÁGKUPA 2010 PROGRAMOK |
2010. december 01. szerda, 17:34 | |||
2010. DECEMBER 3. PÉNTEK Délelőtti program II. NEMZETI GYEREK LOVASNAP DÉLELŐTTI PROGRAM Gyermek előadás ingyenes
Hibaidős (kb. 30-35 induló) 10.00-10.15 Eredményhirdetés, pályaelbontás, pályakarbantartás, Pályaépítés, pályabemutató 10.15-12.15 - Kontinens Bajnokságokon és Világversenyeken eredményesen szerepelt junior és fiatal versenyzőink köszöntése - Kinder Kupa „Jelen és jövő” olimpikonok és gyerekek staféta díjugrató versenye Eredményhirdetés, pályaelbontás, pályakarbantartás - Uniqa támogatásával Ukrán kozák lovas bemutató - Fehér Ló Fia – szabadidomítás Lezsák Levente - Vértizzadó Mennyei Lovak – vissza ősi gyökereinkhez… - Habsburg Eilika Alapítvány-4 Elem:Tűz-Víz-Levegő-Föld Sóskúti Manók bemutatója - Szabadidomítás Hamza Viktóriával a „Megalovas” felfedezettjével pályaépítés - OTP Ló-erőpróba – gyerek-ló-kutya verseny a lóerőkért eredményhirdetés, pályaépítés - Póni galoppverseny I. Elődöntő Bonafarm-Bábolna Takarmány Díjáért eredményhirdetés
12.15-13.00 Pályakarbantartás, pályaépítés, pályabemutató közben pónifogatok, pónilovasok, rénszarvas, mikulás, krampuszok, hótündérek, csoki, cukor szórás a közönségnek
13.00-14.00 Schweppes Kupa Díjugratás CSI** Nyitószám II. 1,40 m Két fázisos (30-35 induló)
14.00 Eredményhirdetés, pályaelbontás, pályakarbantartás, fogatpálya építés
2010. DECEMBER 3. PÉNTEK II. NEMZETI GYEREK LOVASNAP DÉLUTÁNI PROGRAM
15.00-15.30 Szentkirályi Kupa Szimultán Fogathajtó verseny 4 egyes és 8 kettes fogat részvételével
15.30-15.50 Díjkiosztás, pályaelbontás, pályakarbantartás, pályaépítés, pályabemutató, pónifogatok, pónilovasok, rénszarvas, mikulás, krampuszok, hótündérek, csoki, cukor szórás a közönségnek
15.50- 17.50 - Kinder Kupa Kosztümös gyermek szimultán díjugrató verseny (8 lovas) eredményhirdetés, pályaelbontás - Epona Spanyol Lovas Iskola bemutatója: Föld feletti Munka - Lovastorna Show a Hotel Kapitány támogatásával Angyalok és Démonok pályaépítés - OTP Ló-erőpróba – gyerek-ló-kutya verseny a lóerőkért pályaelbontás, eredményhirdetés - Bakonyerdő támogatásával Kassai Lajos lovasíjász bemutató-pajzslövő rekord - Uniqa támogatásával Ukrán kozák lovas bemutató - Szabadidomítás az Állami Ménesgazdaság Szilvásvárad lipicai ménjével- Kappel Edit pályaépítés - Kutyabemutató – agility pályaelbontás - Mészáros gyerekek bemutatója pályaépítés - Póni galopp II. elődöntő Bonafarm-Bábolna Takarmány Díjáért Eredményhirdetés
18.10-18.15 Pályakarbantartás, pályadíszítés
18.15-18.50 TÖRLEY KUPA Kiütéses „KO” Díjlovas verseny elődöntő (nyújtás, sorozat-ugrásváltás, perdülés, piaffe-passage)
18.50-19.50 Eredményhirdetés, pályakarbantartás, pályaépítés, pályabemutató
Horse Man Team francia ugrócsapat bemutatója 19.50-21.10 Axial Kupa Díjugratás CSI-W Világ Kupa Minősítő 1,45 m Hibaidős 50-55 induló Kb. 21.10 Eredményhirdetés
2010. December 4. Szombat délelőtti programok
9.00-9.50 Nescafé Dolce Gusto Díjugratás CSI** Hibaidős 1,40 m (kb. 30 induló)
9.50-10.05 Eredményhirdetés, pályakarbantartás, pályaépítés
10.05- 12.00 Show - OTP Bank Kupa Póni díjugrató és 1-es pónifogathajtó staféta csapatverseny (9-9) Eredményhirdetés, pályaelbontás - Magyar Sportlótenyésztők Országos Egyesülete eredményes lovainak bemutatása filmbe- játszásokkal - Vértizzadó Mennyei Lovak – vissza ősi gyökereinkhez - Szabadidomítás az Állami Ménesgazdaság Szilvásvárad lipicai ménjével- Kappel Edit - Mészáros gyerekek bemutatója - Epona Spanyol Lovas Iskola bemutatója - Föld feletti munka - Bakonyerdő támogatásával Kassai Lajos lovasíjász bemutató – pajzslövő rekord - Lovastorna Show: Angyalok és Démonok pályaépítés - Kutyabemutató – Agility - Ifj. Dobrovitz-Hölle és barátai póni fogat-show
12.00—13.00 pályelbontás, pályasimítás, pályaépítés, pályabemutató pónifogatok, pónilovasok, rénszarvas, mikulás, krampuszok, hótündérek, csoki, cukor szórás a közönségnek
13.00-13.50 Pick Kupa Díjugratás CSI** Csapatverseny 1,35 m Staféta (kb. 30 induló)
13.50 Eredményhirdetés, pályaelbontás, pályakarbantartás, pályaépítés
2010. DECEMBER 4. SZOMBAT DÉLUTÁN
15.00-15.40 gas.hu Magyar Ló Kupa Őshonos Védett Magyar Lófajták Díjugrató versenye 1,30 m egyszeri összevetéssel (kb.11 induló)
15.40-16.10 Eredményhirdetés, pályaépítés, pályabemutató
Szent István Egyetem Lovas-tanár és Szervező Szak ünnepélyes Diplomaátadás
16.10-16.40 AUDI Kupa Ride and Drive a média és a sport sztárjaival (10 induló) (Baumgartner Zsolt, Gyenesei Leila, Habsburg Eilika, Lázár Vilmos, Marosi Ádám, Martinek János, Piroch Gábor, Sárfalvi Péter, Sasvári Sándor, Szabó Zsófia)
16.40-16.50 Eredményhirdetés, pályakarbantartás, közben póni fogatok, pónilovasok, rénszarvas, mikulás, krampuszok, hótündérek, csoki, cukor szórás a közönségnek
16.50-17.50 Show - Western Show „A vadnyugattól a mai sportig” - Dobrovitz-Würgler show 24 szürke lóval - Ács Róbert Show kűrje - Uniqa támogatásával Ukrán kozák lovasbemutató - Póni galoppverseny Középdöntő Bonafarm-Bábolna Takarmány Díjáért eredményhirdetés
17.50-18.45 Pályakarbantartás, pályaépítés, pályabemutató
Összevetés előtt Horse Man Team francia ugrócsapat bemutatója 18.45-20.15 OTP Bank Díjugrató Világkupa CSI-W 1,45 m összevetéssel max. 40 induló
20.15-21.15 Eredményhirdetés, pályakarbantartás,pályaépítés, pályabemutató
21.15-22.05 Unicum Kupa Fogathajtó CAI-W bemelegítő versenyszám a döntő indulási sorrendjéhez
22.05 Eredményhirdetés, pályaelbontás pályakarbantartás 22.15-23.30 PILSNER URQUELL LOVAS EST 2010. DECEMBER 5. VASÁRNAP
9.00-10.40 Pilsner Urquell Kupa Díjugratás Joker CSI** 1,40 m (kb. 60 induló) 10.40-11.00 Eredményhirdetés, pályaelbontás, pályakarbantartás,
11.00-11.15 Furioso-North Star – őshonos lófajta bemutatása
11.15-11.25 Herendi Kupa Kiütéses „K.O.” Díjlovas verseny döntő 11.25-12.00 Eredményhirdetés, pályakarbantartás, pályaépítés, pályabemutató, közben póni fogatok, pónilovasok, rénszarvas, mikulás, krampuszok, hótündérek, csoki, cukor szórás a közönségnek
12.00-12.30 Adrenalin Kupa Művészek és sportolók fogathajtó versenye (12) (Balogh Gábor, Fábry Sándor, Faragó András, Galambos Lajos, Gyurta Dániel, Kovács Kati, Mága Zoltán, Mészöly Géza, Pataki Attila, Prukner László, Stohl András, Szujó Zoltán, Talmácsi Gábor) 12.30-13.00 Eredményhirdetés, pályaelbontás pályakarbantartás, Pályaépítés, közben:
Horse Man Team francia ugrócsapat bemutatója
13.00-13.35 CBA Kupa Nemzetközi Puissance verseny (8-10 induló) 13.35-14.30 Eredményhirdetés, pályaelbontás, pályakarbantartás, pályaépítés, pályabemutató
14.30-15.30 OTP Bank Nagy Díj Fogathajtó CAI-W Döntő
15.30-15.45 Eredményhirdetés, pályaelbontás, pályakarbantartás, 15.45- 16.45 Show: - Bakonyerdő támogatásával Kassai Lajos lovasíjász bemutató-pajzslövő rekord - Uniqa támogatásával Ukrán kozák lovas bemutató - Epona Spanyol Lovas Iskola bemutatója: föld feletti munka - Az év ügetőlova - Naná és az év galopplova - Tutanhamon felvezetése, kivetítőn részletek a versenyekről pályaépítés - Póni galopp Döntő Bonafarm-Bábolna Takarmány Díjáért Pályaelbontás, eredményhirdetés - Dobrovitz-Würgler show 24 szürke lóval 16.45-17.30 Pályakarbantartás, pályaépítés, pályabemutató 17.30-19.00 T-Systems Kupa Díjugratás Nagy Díj CSI** 1.45 m Összevetéssel (40 induló) 19.00 Pályaelbontás, eredményhirdetés, ünnepélyes búcsúzás, 2010.12.01 Forrás:lovasvilagkupa.hu
Add hozzá ezt a lapot kedvenc közösségi oldaladhoz
|